کلیات مبارزات فرقه ها - مبارزات - اخبار

ورود

ورود خودکار

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟
عضو شوید

افراد آنلاین

3 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...

قالب‌ها


(9 قالب)
مبارزات : کلیات مبارزات فرقه ها
فرستنده اریک نورتمن در تاريخ ۱۳۹۳/۴/۸ ۱۹:۲۷:۱۹ (453 بار خوانده شده)

تصویر کوچک شدهتعریف:

مبارزات فرقه‌ها، سبکی از مسابقات ایفای نقشی کاملاً اختصاصی وبگاه افسانه‌هاست که برای نخستین بار تیر ماه 1393 برگزار خواهد شد. این مسابقات با برداشت آزاد از سه گانه "ناهمتا" همراه با ایده‌های کاملاً مبتکرانه برگزار می‌گردد.فرقه‌ها:

در مبارزات فرقه‌ها افراد بر اساس فرم سؤال اختصاصی که طراحی شده، پر می‌کنند به اجبار راهی یکی از سه فرقه خواهند شد: " فرقه سیاه"، " فرقه سپید"، "فرقه خاکستری". نقش تعیین کننده را در اعلام فرقه هر شخص، پاسخ‌های شخص به فرم طراحی شده دارد.مراحل:

مبارزات فرقه‌ها نیز همچون مبارزات قبایل به دو مرحله تقسیم بندی می‌شود: مرحله مقدماتی و مرحله اصلی.


پس از ساختن یک شناسه نمایشی جدید:

مرحله مقدماتی مبارزات فرقه‌ها:


در هردو مبارزات نام برده شده، مرحله‌ای به نام مقدماتی وجود دارد اما ویژگی‌های خاص این مرحله در مبارزات فرقه‌ها به شرح زیر است:

الف) در مرحله مقدماتی مبارزات فرقه‌ها، هدف آشنایی اعضای هر فرقه با یکدیگر است. در نخستین دوره از مبارزات فرقه‌ها، در این مرحله از مبارزات، کار خاصی صورت نمی‌گیرد اما در دوره‌های بعدی "ارشدها" فعالیت‌های ویژه‌ای در این مرحله خواهند داشت که بعداً در زمان اعلام دوره، مشخص می‌شود.

ب) برای هر فرقه انجمن‌های اختصاصی در نظر گرفته می شود.

پ) یک انجمن با نام " اردوگاه" برای تجمع اعضای هر سه فرقه در نظر گرفته می‌شود. فعالیت‌های اردوگاه تحت نظر "متولیان امر"فرقه‌هاست.

ت) در پایان مرحله مقدماتی هر یک از اعضای دو فرقه سیاه و سپید، باید یک نفر را جهت شرکت در مرحله اصلی انتخاب کنند. این همکار به عنوان " معشوقه"، " برادر"، یا " خواهر" اعلام می‌شود. اعضای فرقه خاکستری به تنهایی و بدون هیچ یاری راهی مرحله‍ی اصلی خواهند شد.

تبصره: اعضای هر یک از دو فرقه سیاه و سپید می‌توانند از فرقه های همدیگر نیز یار خود را انتخاب کنند. اما این مسئله در رده بندی تأثیرگذار خواهد بود.

ث) در پایان مرحله مقدماتی گروه های دو نفره انتخابی رده‌بندی و ارزیابی خواهند شد. این رده بندی بر مرحله اصلی تأثیرگذار خواهد بود. هرچند اعضای فرقه خاکستری ارزیابی نمی‌شوند اما به جای رده‌بندی و ارزیابی امکاناتی به آن ها داده می‌شود.

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه